Ana Sayfa > Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları > SohbetimSen

SohbetimSen

Sohbetim Sen olur da SohbetimSen makalesi olmaz mı canlar? Tabii ki olur. Ve tabii ki SohbetimSen.Com’dan bahsederken SohbetimSen.Net’ten de bahsedeceğiz. Com’u aslında Net’inden fazla bir farkı yok. Tek farkı Com’un yeni açılması. Net’i eski chat siteleri arasında bulunuyor. Com’unu da alınca en yeni sohbet siteleri arasında bulunsun istedik. Belki insanlar eskiyi değil de, yeniyi tercih eder diye. Ben daha nostaljik şeyleri tercih ederim. Bazı insanlar ise yenilikçi olur. Bu sebeple de yeni ve güncel olanları takip ederler. Bundan dolayı aktif olan, canlı olan, revaçta olan, dorukta olanlar nedir, onu çok iyi bilirler. Başka bir deyişle TT denilen, trending topic’ler neler, onları biliyor bu insanlar. Zaten X sohbet odaları içinde bu trend sohbet konularını takip edenler çok oluyor. Onlar da bizi Sohbetim Sen’de hemen buluyor. Çok da iyi ediyor.

SohbetimSen Chat Sitesi

Sohbetim Sen chat sitesi bildiğiniz alelade bir chat sitesi değil canlar. Burası bizim aile ortamımız. Radyomuz da SenFM. Yani hem sohbetimiz, hem de radyomuz sen. Benlik, bencillik hiçbir durum yok ortada. Bu sebeple değil midir ki DJ-Serra’nın az önce canlı yayında söyledikleri? “Birkaç saat sonra uçakla yolculuğa, tatile çıkacağım, ama ben buradayım arkadaşlar. Neden mi? Çünkü bana bir dahaki yayının ne zaman diye soran arkadaşlarım var. Ben onlar için buraya geliyorum. Onlar için yayın alıyorum. Bu yüzden bugün uykusuz kalmayı tercih ediyorum” dedi. Peki ya, bu size samimi gelmiyor mu? Bana çok içten ve samimi geliyor canlar. Zira DJ-Serra gibi, birçok DJ arkadaşımız kendi zamanlarından feragat edip, bize zaman ayırıyorlar chat sitesi içinde. Ailemizle geçirmediğimiz zamanları belki onlarla geçiriyoruz, onun farkında bu canlar. Bunun içindir ki onlar da bize, bizim onlara verdiğimiz değerin karşılığını veriyorlar. Hepsi de, sağ olsunlar, candır, can!

Sohbetimsen.Com & Sohbetimsen.Net

Canlarım, arkadaşlarım, dostlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim, gel gelelim makalemizin yine sonundayız. Size buradan sesleniyoruz. SohbetimSen chat sitesinde siz değil, biz varız. Burada ben yok, sen varsın. Sen varsan da biz varız yine yani. Haydi o halde, siz de gelin bizde sohbet edin bizimle beraber. Sizi de ailemize alalım, abla, abi, kardeş, can olalım hep beraber. Tıpkı SohbetimSen.Com & SohbetimSen.Net gibi, birbirimizden ayrı olmadığımızı gösterelim herkese inadına sohbet chat ederken. Hem de ücretsiz, seviyeli, keyifli şekilde. Allah’a emanet olun canlar.

Vuslat Vera

www.sohbetimsen.com

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

SohbetimSen - SohbetimSen.Com - Ücretsiz Chat Sohbet Odaları