Ana Sayfa > Genel > Sohbetimsen.com ve SenFM.net

Sohbetimsen.com ve SenFM.net

Sohbetimsen.com ve senfm.net ailesinden hepinize selamlar. Bu tanıtım yazımızda sohbetimsen chat sitesi ve senfm canlı radyo ve sohbet birleşiminden bahsetmek istiyorum. İki harika sitenin harmanlanmasıyla hoş bir yer ortaya çıktı. Ücretsiz sohbet odaları içinde muhabbet ederken aynı zamanda da senfm canlı radyosunu dinleme şansınız oluştu. Sınırsız ve kesintisiz chat yaparken aynı zamanda da radyo dinlemek gerçekten harika oluyor diyebiliriz. Dünyanın her noktasından tek tıkla giriş yapıp yeni insanlarla tanışma fırsatını kaçırmayın. Sohbet et, radyo dinle hatta oyun oyna. Chat ve sohbet sitesinde ne ararsanız var. Şimdi gelin bu sitelerde sizlere neler sunuyoruz biraz buna değinelim.

Sohbetimsen.Com Chat Sitesi

Mobil chat siteleri arasında en çok tercih edilen chat sitesi olmayı başardık. Ayrıca bir çok sohbet odaları ve kolay kullanımı ile de her yaştaki kullanıcıya hitap ediyoruz. Kullanıcıların bir çoğu gurbetçi soydaşlarımızdan ve bayan arkadaşlarımızdan oluşuyor. Bunun nedeni ise sitede anonim kalabilmeniz. Ayrıca kayıt ve herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymuyor oluşunuz. Siz paylaşmadığınız sürece adınızı dahi kimse bilmez. Avrupa’nın her yerinden gurbetçi soydaşlarımızın bizi tercih etme nedenlerinden en önemlisi de burada Türkçe sohbet etmeleri. Bundan dolayı memleketlerine duydukları özlemi bir nebze olarak gidermeleri. Hangi şehirden katılım sağlıyor olurlarsa olsunlar mutlaka kendi memleketlerinden birisiyle tanışma fırsatı sunuyor oluşumuz. Sohbetimsen chat ve sohbet sitemizde birden çok oyun odaları da var. Bu odalarda da eğlenceli ve hoş vakit geçirme şansınızda mevcut. Hem bilginizi test edebilir, hem de kendinizi çekişmeli bir yarışın içinde bulabilirsiniz. Bu şekilde günün yorgunluğundan ve stresinden sıyrılıp psikolojik olarak rahatlama hissedebilirsiniz.

Senfm.Net Canlı Radyo

Evet! Gelelim zirvede yer alan sohbetimsen chat sitemizin bel kemiği diye tabir edilen en önemli özelliğine. Bu elbette olmazsa olmaz diyebileceğimiz canlı radyosu elbette. Sohbet ederken aynı zamanda da 7/24 canlı yayın yapan radyomuza katılın. İstediğiniz şarkıları dinleyin ve sohbet arkadaşınıza dinletin. Bunu istek panelini kullanarak yapın. Ayrıca daha önceden radyo deneyiminiz varsa. Burada yayıncı olabilirsiniz. Bunun içinse yapmanız gereken SenFM odası yetkilisi ile iletişime geçmek. Bence yeterince anlatabildiğimi düşünüyorum. Gerisini gelin görün dostlarım. SohbetimSen.com ve SenFM.net sitesinde sizi bekliyoruz.

www.sohbetimsen.com

Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

Sohbetimsen.com ve SenFM.net - Sohbetimsen.Com - Ücretsiz Sohbet Odaları & Mobil Chat Siteleri