Ücretsiz Taksim Sohbet Odaları

Ücretsiz taksim sohbet odaları

ücretsiz taksim sohbet odaları

Sitesine hoşgeldiniz. Arkadaşlar öncelikle sizlere Taksim den bahsetmek istiyorum. Bir de bizim sunucumuz olan Ücretsiz Taksim sohbet odaları bahsetmek istiyorum.
Evet arkadaşlar taksim de bilindiği gibi gece klubleri eğlence merkezi olarak listeyi en önde çekiyor.
Taksimde akşam olduğu zaman meydanda olsun istiklal caddesinde olsun adim atılacak yer bulmak bile mümkün olmuyor. İstanbulda oturan kullanıcılarımız ve okuyucularımız mutlaka taksime gidip gezmiştir. Meraktan olsun istiklal caddesinden aşağı indiğimizde Karaköy’e iniyoruz. Oradan köprüden Eminönüne geçip bi balık ekmek yiyip evimize gidebiliyoruz. Ulaşım yolu olarak çok konumda olan taksim, gezilmeye değer bir yer diye düşünüyorum. Peki taksime gitsek ne yaparız? Seçenekler arasında taksimde gece clubleri olsun, akşam
vakitleri güzel bir yemek yeyip sonra ise eğlenceye gidebiliyorsunuz.

İstanbul’a uğradığınız da mutlaka akşam vakti kalırsanız taksimde gezmenizi tavsiye ederim. Bakalım şimdi taksimde nüfus kac? Merak ediyorum. 236.677 bin kişi yaşıyormuş. Tabi taksimin diğer adı Beyoglu. Gerçekten adının hakkını veren taksim gezilmeye deger bi yer. Taksimde gezilecek ilginç yerler var mı? Sıralayalım sizlere: Çiçek Pasajı, Galata Mevlevihanesi, Kamondo Merdivenleri, Türvak Sinema Müzesi.

Tophane Çeşmesi ve Pera Müzesi gibi yerleri de gezip görebilirsiniz. Diyorum ya oraya girip sanatçıları da görme imkanınız çok yüksek. Güzel mekanların olduğu elit bir sehir gibi taksim. Tarlabaşı vardır sormayın gitsin.Eskiden çok bela bir semtti ama şimdi değişti. Şimdi mükemmel bir yer oldu. Eski yapılar vs. diyorum ya sabah bir gitseniz gezmek isteseniz akşama karşı bitirirsiniz. Asıl mevzumuz olan Taksim sohbet odaları.

Taksim Sohbet

Merhaba arkadaşlar. Bu site sizler için kurulmuştur. Sohbet Sitelerinde takılan kullanıcılarımız için bilindiği üzere irc cok değişti. İnsanları çok değişti. Ama biz bir karar verdik. Adaletli olmak istiyoruz.
Aile gibi sohbet odaları sitemizde sizleri de burada görmekten şeref duyarız.
Evet arkadaşlar bedava Chat Olan sunucumuzda sizlerde bulunmak istemez misiniz?
O halde ne duruyorsunuz, hemen giriş yapmak için sağ üstten giriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Sohbet etme imkanınız var.

BeyogLu Sohbet odaları

Sizlerin rahat rahat girip sohbet etmeniz için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Amacımız burada aile ortamı kurmak ve başarmak. Seviyeli Sohbet Odaları olarak lider olmayı hayal ettik. Ve inşallah istediklerimizi başaracağız. Sizlerinde desteklerinizi burada bekliyoruz arkadaşlar. Google tıklayıp SohbetimSen yazarak bizleri bulabilirsiniz.

ücretsiz taksim sohbet odaları

Bu sitede sohbet etmek için illa ki taksimde oturuyor olmanız gerekmez. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun. Burda bu kanalda sohbet edebilirsiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

bağcılar sohbet odaları

Bağcılar sohbet odaları Sitesine hoşgeldiniz. Evet arkadaşlar şimdi sizlere ...


YORUMYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?