Sohbetin Yeri

Sohbetin Yeri

Sohbetin Yeri dediğimizde aklına, kebapçı gibi bir yer gelmesin. Yada lokantacı tarzı. Hani olur ya, Türk yapısı bu tür sahiplenmelere pek meraklıdır. Ve o yüzden etrafımızdaki tabelaların çoğunda görürüz. Sahiplik belirten reklam isimlerini. İşte burayı da öyle bir yer sanmayın ki. Burası sohbet odalarına giriş yapan herkese ait bir alan. Kim yada ne olduğunuz değil, nasıl davrandığınız önemli. Başkalarını rahatsız edecek söz ve davranışlarda bulunmadığınız müddetçe daima takılabileceğiniz bir yer.

Sohbetin Yeri

Tanıdık, tanımadık onlarca insanla sohbet edebilme seçeneği sunan, üstelikte tamamen ücretsiz Sohbet olan bir yer. Sizde hemen bu grubta yer almalı ve yeni arkadaşlıklar için hemen başlamalısınız. Düşünsenize hiç tanımadığınız yeni bir arkadaş ortamı. Yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar. Hatta belki yeni aşklar. Bu heyecan verici değil mi ? Bu durumdan uzak mı kalacaksınız? Kendinizi bundan mahrum mu bırakacaksınız! Siz sadece, üstünüze düşeni yapacak, Sohbet odalarına gireceksiniz. Gerisini zaten kendiliğinden gelecektir. Sizleri karşılayan arkadaşlarımız, sizleri sohbete katmak ve herkesle tanışmanız için size yardımcı olacaktır.Siz sadece size sunulan bunca güzelliğin tadını çıkarmaya bakın. Ve olmazsa olmazımız, kesinlikle argo, müstehcen, ve saygısız konuşmalardan uzak durmalısınız. Zira bu konularda kesinlikle anlayış gösterilmeden uzaklaştırılırsınız.

Sohbet Odaları

Düşünüldüğünde günümüzde artan insan nüfusuna rağmen, bireysel yalnızlık çok daha fazla arttı. Bunun nedeni sanırım insanların daha çok teknolojiye bağlanıp bire bire ilişkilerden yada toplumsal beraberlikten kaçınmaları oldu. İşte bu yüzden, kişilerdeki kendini beğenme ve beğendirme duygusu gittikçe çoğaldı. Önlenemez bir hale geldi. Bunun farkında olan bir çok şahıs bir şeyler yapmak için çırpınıyor. En azından kendisi için. Bu yüzden de günlük hayatta aradığı sohbet ortamını bulamayan insanlar, sohbet odalarina yönelmeye başladılar. Öyle ki artık herkesin sabit takıldığı bir yeri oluşmaya başladı. Şuan sorarsan herkes sohbetin yeri olarak farklı bir adres tarif edecektir. Çünkü herkes takıldığı sitenin en iyisi olduğuna inanır ve onu över. Ama neticede bir çokların sabit bir yeri var. Hoş artık insanlar eskisi kadar, sitelerine sadık olmasa da yine de sevindirici oluyor. Sitesini sahiplenenleri görmek.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?