Sohbetim

Sohbetim

Sohbetim diyebileceğimiz bir yerimizin olabilmesi bugünlerde pek mümkün olmayan zor bir seçenek gibi. Zira sayıları hızla artan sohbet siteleri kişilerin kalıcı olmasını engelleyen en büyük faktör. Önceleri sayıları sınırlı olduğu için, bir çoklarının takıldığı sabit siteler vardı. Oysa şimdi sohbet platformu adı altında her gün yeni bir tane daha açılmakta. Hâl böyle olunca, insanlar seçme hakkınız sonuna kadar kullanmakta haksız değiller sanırım.

Sohbet Siteleri

Bir çok insan aslında Chat Sitelerinden tam olarak ne istediğini bilmiyor olmanın sıkıntısını yaşıyor. Günümüzde çok farklı amaçlar için kullanılan Sohbet Siteleri kuruluş amacından tamamen sapmış ne yazık ki. Oysa önceleri, kaliteli sohbetin bulunduğu bu siteler, günümüzde çok farklı.
Teknolojinin bu kadar çok gelişmedi ve sosyal paylaşım platformların bu kadar sık kullanılmadığı dönemlerdi. İnsanlar yeni, farklı ve bambaşka kişilerle tanışmak için sohbet sitelerini kullanırlardı. Oysa şimdi tamamen durum çok daha farklı. Ne yazık ki, internet ortamının her tarafında artan rekabet burda da kendini hissettirdi. Bu yüzden sohbet siteleri sahipleri daha popüler olabilmek için çok daha başka mecralara atıldı.

Seviyeli Sohbet

Eskiden sohbetin seviyesine çok önem verilirdi. Huzuru bozanlar asla barındırılmaz hemen sohbet odalarından uzaklaştırılırdı. Oysa şimdi, sohbet kanallarına daha fazla user çekebilmek için akla hayale gelmedik düzenler kuruluyor. Önceleri gerçekten seviye ve kalite önemliyken, şimdilerde artan cinsellik, tüm sohbet sitelerinde daha çok ön planda. Bu şekilde insanları cinsellik ile kazanmak peşinde olan yeni sohbet siteleri çokta uzun ömürlü olmuyor. Gel gelelim ki, öyle yoğun bir talep var ki, senin aradığın saygı ve sevgiyi bir başkası zerrece umursamıyor olabiliyor. Sen cinsellikten kaçarken bir başkası tamamen sapık hislerle buralarda dolanıyor olabiliyor. Sen gerçekten hoşça vakit geçirebileceğin, rahatça konuşabileceğin bir dost, arkadaş ararken, bir başkasının amacı çok başka olabiliyor.

Sohbetim

‘Sen’ diyerek başladığımız bu yolda, sahipleneceğiniz bir site olması umuduyla başladık. Öyle ki ismini dahi, SohbetimSen koyarak bunu dile getirmek ve sizlere göstermek istedik. Zira biliyoruz ki, sizler sahiplendiğiniz hiç bir şeyi ortada bırakmaz, sahipsiz koymazsınız.
SohbetimSen’sin diyerek sizlere hitapta bulunduk. Evet Sen. Sen. ve yine Sen.. Sizlersiniz buranın kalıcı sahipleri ve daimi ziyaretçileri. Bizler sadece size burayı hazırlayıp sunan çalışma ekibiyiz. Oysa gerçek sahibi sizsiniz.

Mobil Sohbet

Günümüz teknolojisine uymak ve işinizi daha kolaylaştırmak için vazgeçilmezler arasında olan Mobil Sohbet artık sizler için sitemizde. Ve nerdeyse bedenimizin bir parçası haline gelmiş olan elimizdeki telefonları hemen hemen her işimizde kullanır hale geldik. E bunu göz ardı etmek bizi diğer sohbet siteleri içinde çok geriye düşürürdü. Bunun farkında ve bilincinde olduğumuzdan sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve daha donanımlı olmak adına mobil sohbeti de ekledik. Dilediğiniz her yerden bilgisayara ihtiyaç duymadan, akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz ile de SohbetimSene giriş yapmanız çok kolay artık.

Sohbetim diyerek sahipleneceğinizi umduğumuz burada saygı ve sevgi sınırlarına uyacağınıza inanmak en büyük temennimiz.
Zira yılların tecrübesiyle bilinir ki, hiç bir insan kendisinin olarak gördüğü mala ve ya eşyaya asla zarar vermez.
Toplum olarak çok ciddi bir empati sorunumuz olsa da, bazen gerçekten hassas ve nezaketli insanları görmek mümkün.
Eskiden insanlar gerçekten çok daha düşünceleri ve hassaslardı. Çünkü insanlar dost kazanmanın zor olduğunu bildikleri için kaybetmeyi göze alamazlardı.
Oysa şimdi hızla artan mobil sohbet ve sohbet siteleri seçeneği ne yazık ki bizdeki bu hassas çizgiyi silip süpürdü.
Kaybetmek bizler için artık çok basit bir hal aldı. Bugün kaybettiğimizin yerine hemen yeni birini koyabiliriz düşüncesi her şeyi basitleştirdi.
Gerçekler böyle olunca, insan kazanmak zor, kaybetmek çok daha kolay oldu.

Yeni Sohbet Siteleri

Her gün nice umutlarla açılan o kadar çok sohbet sitesi var ki. Sayılarını duymak bile sizi şaşırtabilir. Bu yüzden insanlar gerçekten haklı olarak gezginler gibi her an yeni bir siteye girip çıkmakta. Eskiden seçenekler sınırlı olduğu için, kağıt mendil değiştirir gibi siteler değiştirilmezdi. Bir yere takılan kişi oradan kolay kolay ayrılmazdı. Oysa şimdi, en ufak bir tartışmada ki haksız olsa dahi çekip gidebiliyor. Çünkü biliyor ki onlarca seçeneği daha var.

Belki de en büyük sorunumuz, içimizdeki vefa duygusunu kaybetmiş olmamız. en kötüsü de bunu hiç birimizin kabul etmiyor olması. O kadar çok kendimizi haklı görüyor ve doğru olduğumuza inanıyoruz ki. Kendi yaptığımız yanlışı kabul etme gerçeğini bile göz ardı ediyoruz. Bu yüzden kimseye minnet etmemek, kimsenin bana bir şeyleri dayatmaması için, en başından kendi sitemi kurarak sizlere sundum. O yüzden daha yeni sohbet siteleri içinde yepyeniyim. Ama bu dert değil. İnanıyorum ki ben gereken çabayı ve emeği sarf edersem Sohbetim diye başladığım bu yürüyüşüm birgün gerçekten hak ettiği yere gelecektir. Emeklerimin karşılığını elbet bir gün alacağım.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?