Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi olarak hizmet vermeye başlayışımızın altıncı ayındayız şuan. Ve bu altı ayda elimizden geldiğince kendimizi geliştirip sizlere daha iyi hizmetler sunmak için çabaladık. Her türlü tavsiyeyi dinledik. Hiç bir şikayeti küçümseyipte umursamamazlık yapmadık. Sohbetin kaliteli ve huzurlu olmasına özellikle önem gösterdik ki bizim için olmazsa olmazımız, kırmızı çizgimizdir.

Sohbet Sitesi

İnsanların hele de bir birlerini tanımayan insanların bir arada olduğu topluluklarda ister istemez sorunların olması, anlaşmazlıkların yaşanması pek doğal ve kaçınılmazdır. Bazen hiç tanışmayan iki insanın birbiriyle laf dalaşına girmesi, bazen kıskançlık, bazen çekememezlik. Böylesine sorunlar saymakla bitmez. Sohbet Odalarına gelen onlarca farklı insan böyle bir ihtimali de beraberinde getiriyor. Neticede herkesle anlaşmak pek mümkün olmuyor. Sohbet ederken başkalarının muhabbetine karışıp bölmesi gibi. Yada herhangi birinin sana ısrarla sürtüşmesi gibi.

Sohbet Odaları

Oysa amaç herkes için aynı. Sadece sohbet etmek. Yeni insanlar tanımak, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurmak. Buna rağmen yine de birbirlerine katlanmakta zorlanan ve bu yüzden çok ciddi sorunlar yaşayan ve yaşatan insanların sayısı çok çok fazla. Böyle durumlar Sohbet Sitelerinin kalitesini düşürmekle kalmayıp orada bulunan diğer tüm insanları da soğutuyor. Düşünsenize sohbet etmek için geldiğiniz bir sohbet sitesinde birbirleriyle kavga eden, laf sokan insanlar görüyorsunuz. Böyle bir ortamda bulunmayı kim ister ki? Stres atmak, kafa dağıtmak için gelinen bu gibi yerlerde daha fazla strese girmenin anlamı var mı ?

Sohbet Siteleri

Bazı sitelerin çok fazla beğenilip, bazılarının ise neredeyse hiç umursanmamasının sebebi sanırım bu saydıklarımdan biri olsa gerek. Kimi sitelerde hiç bir kimse bir diğeriyle kavga veya söz dalaşına girmeksizin kendi sohbeti ve kendi arkadaşlarıyla ilgilenirken, kimisinde ise durum tam tersi. Oysa düşününce o kadar da zor olmasa gerek. İnsanız ve sadece insanlığımızın gereği yaparsak, sorun kalmaz. Kalmamalı da zaten. Herkes kendisine gösterilmesini istediği saygıyı ve anlayışı karşısındakine de gösterirse tüm sorunlar kendiliğinden giderilmez mi zaten ? Şu benlik duygusundan kurtulup başkalarının da hakları ve kendine ait bir alanları olduğunu kabullenebilirsek sanırım o zaman her şey çok daha güzel ve anlamlı olacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?