Sohbet Sitelerii

Sohbet Sitelerii

Sohbet Sitelerii, bir çoğunuzun bildiği gibi insanların toplanıp sohbet ettikleri ve bazen oyun kanallarında oyun oynadığı yerlerdir. Bilinen çok büyük sohbet siteleri olduğu gibi, yeni veya eski ama küçük olan sitelerde bulunmakta. Ve tahmin edeceğiniz üzere, hepsi bir an önce daha fazla büyümenin ve bilinir olmanın derdinde. E tabi bu zor süreçte sabır olmazsa olmazlardan. Ne yazık ki herkeste gerekli olan bu sabrı yeterince göstermiyor.

Sohbet Sitelerii

Chat veya türkçe ismiyle sohbet, Türkiye’de son yirmi yıldır çok popüler bir bölüm. Ve bu değerinden de hiç bir şey eksilmedi. Aslında başka ülkelerde böyle mi bilinmez ama Türkiye’de böyle olmasının sebebi çok basit. Bizim insanımızla sokakta tanışmak amacıyla yanına sokulup, merhaba, selam desen muhtemelen sapık damgası yer tekme tokat dayak yersin. Oysa yurt dışındaki insanlar, rahatlıklarından olsa gerek en azından çok daha ılımlı cevap verebiliyor. Ve size konuşmanız için bir süre de tanıyor. Burada birine derdimizi anlatmak, hele de yabancı birine anlatmak hiç mümkün değildir. Asla dinlemeyecektir bizi çünkü. İşte bu yüzden, bu engeller bu kısıtlamalar ve bu korkular yüzünden günlük hayatta yapamadığımızı sanal ortamda yapar olduk.

Sohbet Odaları

Tüm bu saydığımız sebepler, bizleri reel hayattan koparıp sohbet odalarina götürdü. Çünkü orada daha rahat ve daha özgürüz. Çünkü orada dışlansak bile bizi kimsenin tanımıyor olmasındaki rahatlık bize yetiyor. Çünkü orada dışarıda bulamadığımız öz güveni kendimizde bulabiliyoruz. Ve diğer tüm sebepler.. Düşünüldüğünde işte tamam aradığım yer burası diyor ve başlıyoruz sohbete.
O kadar çok sohbet eder oluruz ki, bir süre sonra bu durum bizde alışkanlık haline gelir. Artık gece gündüz, işte evde her yerde sohbet odalarında bulunmak ve sohbet etmek için zaman kollarız. Aslında aşırıya kaçılmadığı müddetçe Sohbet odalarında bulunmak iyi bile gelebilir insanlara. Günün stresini atmak, hatta biriken düşüncelerden kurtulmak için mükemmel bir ortam. Hiç tanımadığın insanlarla bir şeyler paylaşmak güzel bir duygu olsa gerek. Böylelikle sizde kendinizi tanımadığınız birinin sohbetiyle neşelendirmiş olursunuz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?