Sohbet Siteleri Adabı

Sohbet Siteleri Adabı

Şuan burada bunu okuyan kişi. Evet evet sen. Nerede olduğunu ve ne için olduğunu ikimiz de biliyoruz. Ve o yüzden senden ve senden öncekilerden ve senden sonrakilerden istediğimiz gibi, seninde kurallara uymanı ve saygı çerçevesinde sohbet etmeni umuyoruz. Zira içeride bir çok farklı şehir ve hatta ülkeden, farklı cinsiyet ve yaşlarda onlarca insan bulunmakta. Unutulmamalıdır ki senin yada bir başkasının yapacağı, söyleyeceği uygunsuz bir hareket veya davranış bir çok insanı rahatsız edecektir. İşte bu rahatsızlık neticesinde kim bilir kaç kişi kızıp gidecektir. Yada bir daha oraya gelmeyecektir. Bu ise, site sahipleri ve o sohbet siteleri için çabalayan insanlara karşı yapılan bir haksızlık ve adaletsizliktir.

Sohbet Odaları

Genelde insanlar günlük hayatında boş vakit bulduklarında yada sevdikleri değer verdikleri biri olduğunda sohbet sitelerine girerler. Çünkü can sıkıntısına tahammül etmeyi kimse istemez. Hem yeni birileriyle tanışma isteği insanoğluna daima çekici gelmiştir. Bu cazibe karşısında daima ve daima yenik düşen insanlar isteklerinin peşinden gitmişlerdir. Bu istekler günümüzde insanlara bir çok seçenek sunmuştur. Kimi sosyalleşmek adına çeşitli aktivitelere katılır. Kimi çeşitli farklı ortamlara gider, kimi arkadaşlarından yardım ister. Bazıları ise işte şuan sizinde olduğunuz sohbet sitelerine gelir. Burada yeni insanlar ve yeni dostluklar peşinde çabalar.

Mobil Sohbet Siteleri

Ve tabi gelişen teknoloji ile rahatlığa ve kolaylığa o kadar çok alıştık ki. Artık hiç bir şey için fazladan zaman kaybetmeye tahammül edemez olduk. Bu yüzden sohbet sitelerine girmek isteyenlerde bu hız ve teknolojiden faydalanmak ister. Eskilerde olduğu gibi, kimse bilgisayar başında saatlerce bekleyerek sohbet etmeyi tercih etmez. Bu yüzden daima yanlarında taşıdıkları akıllı telefonlar yada her an ulaşılabilir oldukları tabletlerden de sohbet sitelerine girmeyi ister. Doğal olarak bu rahatlığa alışan insanları memnun etmek için sitelerin de kendilerince tedbirler alması gerekti. Ve başardılar da. Tüm mobil cihazlardan giriş yapılabilecek programlar kuruldu. Bunun sonucunda ise, Mobil Sohbet siteleri adı altında eskiden var olan sitelere yeni isimler bulunmuş oldu.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?