Sohbet Bu

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında saygılı seviyeli sohbet burada. SohbetimSen‘de. Hani yıllar evvel Bilgisayarların cep telefonların ve tabletlerin bu kadar yaygın olmadığı o yıllar. Sadece sınırlı sayıda insanların sanala girebildiği bu yüzden de saygılı ve kaliteli sohbetin olduğu o dönemler. İşte o zamanları bilenler bugünleri çokça yadırgayabilir ve tuhaf karşılayabilir. Çünkü o günden bugüne o kadar çok şey değişti o kadar çok değerimizi kaybettik ki. Eskiden sanal dahi olsa insanların birbirini kırmadığı birbirine hoşça ve dostça yaklaştığı, art niyetlerin olmadığı o dönemleri ne yazık ki özler olduk.

Kaliteli Sohbet

Şimdilerde herkesin amacı ve niyeti ne yazık ki eskisi kadar temiz ve saf değil. SohbetimSen Sohbet Burada ile beklentiler be beklenilenler çok farklı artık. Oysa eskiden, amaç sadece yeni birilerini tanımak yeni insanlarla konuşmak sohbet etmek ve belkide aşık olmaktı. Çünkü eskiden teknoloji ve imkanlar bu kadar gelişmiş değildi. İnsanlar yeni bir dost ve arkadaşı bu kadar kolay kazanamaz ve bu kadar da kolay harcamıyordu. Şimdilerde, arkadaşı, dostu hatta sevgiliyi kaybetmek bile kimse için anlam ifade etmez oldu. Çünkü yerine yenisi hemen konuluyor. Var olan vefa, artık neredeyse kimsede bulunmaz bir özellik oldu. Kaliteli Sohbet Sitelerinin sayısı o kadar azaldı ki bunlardan birini bulup orada tutunmak bile neredeyse imkansız. Çünkü bütün siteler artık kişi sayısını artırmak için tüm prensip ve amaçlarından vazgeçer oldular.

Seviyeli Sohbet Siteleri
Neredeyse tüm siteler bu isim altında açılır ve kurulur. Ve Tüm sitelerde böyle olduğuna dair sizleri bizleri inandırır. Çünkü aslında bir çoğumuzun amacı eskisi gibi sadece sohbet edip güzel şeyler paylaşmak. Bu yüzden de bunu bulabileceğimiz sohbet siteleri ararız. Ama gerçek, bizler o sitelere girdikten sonra ortaya çıkar. Bilinen klasik siteler gibi samimi üç beş kişi dışında herkes yine başka amaç ve hedefler peşinde. Daha da kötüsü ise, o siteye girdiğimiz için en azından iyi olduğuna inanarak girdiğimiz için, bizlerde o kötüler sınıfından sayılıyor ve başka amaçlar için girdiğimiz düşünülüyor.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...

Sohbet Sitelerinde Aşk

Sohbet Sitelerinde Aşk denilince aklınıza gelen tüm düşünceleri bir tarafa ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?