Seviyeli sohbet odaları

seviyeli sohbet

seviyeli sohbet odaları sitesine hoş geldiniz. Öncelikle arkadaşlar kendi sitemiz olan SohbetimSenden bahsetmek istiyorum.

Sohbetimsen sitesi yaklaşık 3 ay önce kurulmuş olup etrafımızdaki dostlarımızla beraber sizleri de aramızda görmek isteriz. Ücretsiz sohbet odaları olarak kurulan sitemize sizleri de bekliyoruz. Kullanıcı sayımız gayet iyidir. Türkiye’nin her ilinden ilçesinden katılan dostlarınızla tamamen aile gibi sohbet ortamıkurma yolunda devam ediyoruz. Evet arkadaşlar ben kendim olarak büyük bir siteden girdim. Burayı açtım çünkü haksızlık gördüm ve artık yeter dedim.

Seviyeli sohbet odaları

Dostlarımla kararlaştırdık böyle bir site açtık. Kendi aramızda takılırken düşündük ki neden bizim gibi kaliteli insanlar buraya giriş yapmıyor.
Kaliteli sohbet ortamı olan sitemizde sizleri de bekliyoruz. Arkadaşlar sizlerin rahatlığı için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Sizlerden istenen ücret vb. durumlarda site yöneticileriyle irtibata geçmenizi istiyoruz. Çünkü bizim amacımız burada sizlerle beraber
güzel bir sohbet ortamı sağlamaktır. O yüzden Sohbet odalarımızda asla kimseden ücret talep edilmez.
Mobil sohbet seçeneğininde bulunduğu Sohbet odalarımızda dilediğinizce sohbet ve chat edip keyfini çıkarabilirsiniz.

seviyeli sohbet

ortamı olarak sizlerle beraber çalışmak isteriz. Dediğimiz gibi günün 7/24 giriş yapabileceğiniz, dilerseniz cep telefonlarınızdan dilerseniz bilgisayarlarınızdan dilerseniz tabletlerinizden. Biz sizlerin fikirlerinize uyarak elimizden geleni yaparız ve yapmaya da devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.
Burada bay bayan sohbet etmeniz mümkün. Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla belkide reel olarak görüşüp yeni aşklara belkide yeni dostluklara yelken açacaksiniz. Bilinmez. Sohbet Odaları olarak sizlerle beraber yola çıkmak istiyoruz. Sizden ise sadece kurallara uymanız istiyoruz arkadaşlar örnek olarak kuralları sıralıyalım.

Kurallar:
1) Sunucumuz içerisinde proxy – botnet – ddos – clone – Kullanmak yasaktır.
2) Sunucumuza 18 yaşından küçüklerin girmeleri yasaktır. Anlaşıldığı taktirde sitemizden uzaklaştırılacaklardır.
3) Sunucumuz içerisinde reklam, siyaset, din,ırk gibi paylaşımlar yapılması yasaktır. (Neticede aile dediğimiz insanlar buraya giriş yapıyor abi, kardeş, can, kan dediğimiz insanlar giriş yapıyorlar. Sizlerinde bunlara uymasını isteriz. Uyulmadığı takdirde siteden uzaklaştırılacaktır. 1. maddeyi yapan kişilerinin bilişim suçlara ip adresleri paylaşılıp gerekli olan her şey yapılacaktır.

<32>kaliteli sohbet ortamı

Evet arkadaşlar yukarıda okuduğunuz gibi güzel bir ortam sağlamak ve güzel insanlarla tanışmak için sizleri bekliyoruz. Aile gibi sohbet ortamımızda sizleri de aramızda görmekten şeref duyarız. Türkiye’nin en büyük Chat sitesi olacağımıza emin olabilirsiniz. Sizleri de bu sohbet sitesine bekliyoruz.

seviyeli sohbet odaları

seviyeli sohbet odaları

Bir önceki yazımda makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?