Seviyeli Chat

Seviyeli Chat

Seviyeli Chat ile artık sohbet ettiğiniz yerde kötü kelimeler duyma korkunuz yok. Elit ve kendini bilen insanların bulunduğu sohbet odalarımızda artık herkes, bir diğerinin hakkına riayet etmekle mükellef. Arada bazen çıkan dengesiz kendini bilmez insanlar olsa da, kaliteli ve seviyeli bir ortam oluşturmak ve bu düzeni sağlamak için sürekli çabalayan bir yönetim ekibimiz var.

Seviyeli Chat

Herkes kendisini rahat ve güvende hissedecek bir yerde bulunmayı ve düzgün insanlarla arkadaşlık etmeyi ister. İşte bu yüzden biz olsak nasıl bir yer isteriz diye düşündük. Ve olmasına inandığımız şekliyle bir site kurduk. Öyle çok aşırı kalabalık olmak peşinde değiliz ama kesinlikle seviyeli bir yer olması amacındayız. Herkesin sahiplenip güzel ve hoş bir ortam diyebileceği bir yer oluşturma derdindeyiz. Bu yüzden düzeni bozanları itina ile aradan ayırıyor ve uzaklaştırıyoruz.
Oysaki böyle sohbet odalarında mümkün değil herkesi kontrol edemezsiniz. Arada sapıklar, terbiyesizler, haddini aşanlar ve hatta kötü cinsel içerikli cümleler kullananlar çok fazla. Bunlar doğal olarak insanları rahatsız eder ve gitmelerine sebep olur. Tüm bunlardan muaf olabilmek ve gerçekten sıcak samimi ve içten bir düzen kurmak için olabildiğince çaba sarf ediyoruz. Zaten kendiniz sohbet odalarimizda bir kaç saat geçirdikten sonra aradaki farkı görecek ve hissedeceksiniz.

Sohbet siteleri

Kişilerin birbirinden farklı beklentileri olsa da, sonuç hep aynıdır. Herkes rahatça sohbet edip konuşacağı bir arkadaş, dost arar. Bazen bu arkadaşlık dostluk daha ileri taşınarak sevgili boyutuna ulaşabilir ki bu tamamen sizin elinizdedir. Karşınızdakine karşı gerçekten dürüst ve samimi olursanız yakınlık kaçınılmaz olacaktır. Her ne kadar sanal olsa da ve insanlardan gizlediklerinizi kolay kolay anlayamasalar da durum böyle değil. Çünkü bazen insan karşısındakinin ne kadar dürüst olduğunu hissedebilir. Ve oluyor da. Bunların hiç biri olmasa bile yalancı bir insan er yada geç açık verir. Ve bunları muhatabı kesinlikle fark eder. İşte bu küçük detaylar karşılıklı güveni engellediği için sevgiyi ve ilişkiyi de zedeler. Bu yüzdendir ki dürüst olmanız size beklediklerinizi verecek ve mutlu edecektir. Dürüst olmak ve dürüst kişilerle tanışma umuduyla, hoş sohbetler..

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?