Kaliteli Chat Sitesi

Kaliteli Chat Siteleri

Kaliteli Chat Sitesi denilince aklınıza gerçekten bunu hak eden kaç sohbet sitesi geliyor. Hadi bir düşünelim. Sadece laf olsun diye değil de, gerçekten bu övgüyü hak eden kaç chat sitesi var bildiğiniz.

Kaliteli chat Sitesi

Etrafımızda varlığını sürdüren onlarca hatta yüzlerce sohbet odaları var. Bazıları yeni sohbet siteleri olsa da, bazıları da yılların sitesi. Bazı siteler görüntülü sohbet, kameralı sohbet gibi seçenekler sunar. Bazıları ise sadece yazıyla yazma seçeneğini. İşte bu yüzden kişilerin dahi seçme özgürlüğü tahmin edilenden çok fazla. Dedim ya, hadi gerçekten bir düşünelim diye. Tarafınızdan Kaliteli Chat sitesi diye övgüyü hak eden kaç site var bildiğiniz.

Artık bir çok site, sohbet odalarında sohbet daima dönsün, insanlar çoğalsın istiyor. Bu yüzden eskiden prensip edindiğimiz bir çok şeyden vazgeçildi. Oysa eskiden ilk ve tek kural seviyeli sohbet iken, şimdilerde durum tam aksine. Artık sohbet sitelerindeki nüfus artsın diye, kaliteli sohbet ve seviyeli sohbet ortamından uzaklaşıldı. Eskiden argo ve cinsel içerikli kelimelerin kanallara girişine dahi izin verilmezdi. Oysa şimdilerde aksine, cinsel sohbet lez sohbet lezbiyen sohbet gibi seçenekler daa popüler.

Seviyeli sohbet odaları

Cinsel sohbet gibi seçeneklerin olduğu sohbet odalarında haliyle seviyeli sohbetten bahsetmek pekte mümkün olmuyor. Zira cinsel sohbet için gelmiş olan kişi kaliteli sohbeti yakalamanın derdinde değildir. Onun tek derdi ve amacı cinsel sohbet edebileceği birini bulmaktır.

Sadece tek bir amaç için sohbet odalarına bağlanıp gelmiş olan bir kişiden saygı ve sevgi beklemek nafile bir bekleyiştir. Zira o aradığını bulamadığında, hemen çıkıp başka bir sohbet sitesine gitmekten çekinmeyecektir. İşte tüm bunlar yüzünden siteler, kendilerine gelenler gitmesin diye her şeyi yapmak için yola çıkmışlar malesef.

Mobil Sohbet Siteleri

Ve tabi günümüzün en büyük teknolojik gelişimi. Biz gençler için tartışmasız mobil sohbet seçeneğidir. İstediğimiz her an sohbet sitelerine bağlanabilme özgürlüğünü bize sunan dev adım. Tabi bu ilerleme bizler için sanıldığı kadar da iyi olmayabilir. Mobil sohbet ihtimali bizlerde ki bir yere sadık kalma duygusunu alıp götürdü. İstediğimiz her an başka bir sohbet sitesine gidebiliriz düşüncesi kalıcı dostluklar kurmamızı engelledi.

Bu yüzden sormak lazım, teknoloji her zaman iyi sonuçlar mı getirir gerçekten ?

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?