Hızlı Sohbet

Hızlı Sohbet

Hızlı Sohbet denilince aklınıza arabalar gibi hız gelmesin. Hani hadi siteleri yarıştırıyoruz hangimizin daha hızlı diye bir şey yok. Bir çok site zaten sizin kullandığınız internetin hızına göre açılır. O yüzden hızı belirleyen en önemli faktör aslında kendi kullandığınız internet olsa da başka etkenlerde vardır. İşte şimdi sizlere bunlardan biraz bahsederek neden sitemiz için Hızlı Sohbet dediğimi anlatacağım.

Hızlı Sohbet

Bir sitenizin var olduğunu düşünün ki, her ne üzerine olursa olsun. Sohbet odaları ya da ticaret sayfası. Veya ne bileyim blog sayfası. Çiçekçi dükkanı. Gibi. Bir çok seçenekten oluşan çok geniş alan üzerinde tartışmak yersiz. Böyle bir sitenizin olması sizlere bazı sorumluluklar yükler. En başta bu gibi siteler arasına girdiğiniz için diğer firmalar artık sizi bir rakip olarak görecektir. İşte bu rakiplik durumu yüzünden herkes sitesinin en çok tıklanan site olmasını ve bu yüzden de tüm gereken her şeyi yapmayı düşünür.

Bildiğiniz gibi, artık neredeyse bütün siteleri Google üzerinden aratarak buluyoruz. Bu da bizi sitemizi googleye beğendirme kısmına götürüyor. İşte sitenizin hızlı olup olmadığı tam da bu kısımda devreye giriyor. Google siteniz üzerinde kendi formül ve bilgileri doğrultusunda bazı araştırmalar ve incelemeler yapar. Bunları da her an aktif olan robot botlarıyla yapar. Sitenizin alt temasında bulunan kodların yoğunluğuna ve sitenizin oluşturulma şekline göre, bir hız tespiti yapar. İşte bu tespit sitenizin isminin tıklandıktan sonra açılma süresini gösterir. Erken açılan siteler, daima google için üst sıralarda yer alır.

Sohbet Odalari

Ve SohbetimSen olarak biz. Tüm bu anlattıklarımız dışında daha fazlasını bilen bir ekiple çalışmanın avantajlarını yaşıyoruz. İnternetiniz ne kadar yavaş olsa da sitemizin basit ve çok az kodlarla bezenmiş teması ve alt yapısı sayesinde donma yaşamazsınız. Sohbet ederken de asla bir sıkıntı görmezsiniz. Böylelikle kesintisiz bir şekilde arkadaşlarla dostlarınızla sohbet edersiniz. İşte bu ve dahası bir sürü özellik sohbet odaları arasında bizi diğerlerinden ayıran özelliklerden sadece biri. Anlatmakla olacak bir şey olmadığını bilsekte yine de dilimiz döndüğünce size kendimizi anlatmaya çalıştık. Ama neden kendiniz gelip görmeyi denemiyorsunuz? Giriş yapmak o kadar da zor değil. Ve kaybedeceğiniz bir şey de olmacaktır. Ama ya dediklerimiz doğruysa ? Kazanacaklarınızı bir düşünün…

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?