Chat Sohbet

Chat Sohbet

Chat Sohbet aslında birbirinin aynısı olan farklı dillerde iki kelime. Ama bizler nedense bunları aynı sayarız. Chat denilince sanal olanı, sohbet denilince gerçek hayatta olanı kabul ederiz. Oysaki gerçek şu ki Chat aslında sohbet kelimesinin ingilizcesi.

Chat Sohbet

Sanal alemde sohbet ettiğimiz ve edeceğimiz insanları seçmek her ne kadar elimizde olsa da, daima doğru karar vermek mümkün değildir. Bazen çok güvendiğimiz ve güven verenler sonradan en kötüsü çıkabiliyor. Chat sohbet dediğimiz bu sanal dünyası, kişiye sınırsız bir genişlik sunduğu için, güven ve edep sınırları da pek dikkate alınmıyor. Oysaki kişinin kendisinden başlar her şey. Buna bir dikkat edilse her sohbet her muhabbet ayrı bir tad ve zevk verecektir. Sohbet siteleri

Mobil Sohbet Siteleri

Sohbet odalarının çeşitli olan ve seçenekleri birden fazla olanları bulunmakla birlikte tercihler değişkendir. Sesli sohbet, kameralı sohbet, görüntülü sohbet gibi. Ama tüm bunlar dahi yine de bünyesinde mobil sohbet seçeneğini bulundurmak zorunda.Çünkü günümüzde artık tüm sanal işlemler mobil cihazlardan yapılır halde. Hatta öyle ki banka işlemleri dahi ki üst düzey güvenlik isteyen işlemler, onlar bile mobil cihazlardan yapılıyor. Durum böyle olunca sohbet sitelerinin akıllı telefonlardan bağımsız kalması düşünülemez. Ve Akıllı cihazlardan uzak ve ayrı kalan sohbet odaları kesinlikle kendileri gibi hizmet veren sitelerden çok çok geride kalır.

Kaliteli Sohbet Odaları

Tüm bunlar dışında gerçekten sohbet odalarında akacak olan sohbetin kıymeti ve değeri de en önemli bir diğer unsurdur. Saygıdan mahrum ve eksik olan, kişiyi içine çekmeyen bir sohbetin sizi ne kadar sıkacağını bir düşünsenize. Size zevk vermesini beklediğiniz muhabbetin sizin canınızı sıkıp stresini artırdığını hayal etsenize. Gerçek hayatın karmaşasından kurtulmak için kendinizi attığınız sohbet sitesinde daha fazla kötü olmayı herhalde hiç kimse istemez. İşte bu yüzden kaliteli sohbetin olduğu yerler daima diğer sitelere göre bir kaç adım öndedir. Ve bu sizi diğerlerine göre daha ayrıcalıklı kılar.
Zira günümüzde gerçekten artık sohbetve özellikle kaliteli sohbet çok aranılan ve yokluğu çok belli olan bir eksiklik.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?