Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları

Chat Sohbet Odaları
Bilinen adıyla sohbet siteleri. Bir diğer ismiyle Chat odaları. Ve dilden dile dolaşan onlarca farklı isim.
İsimleri farklı olsa da amaçları aynı olan kocaman bir sanal dünya.
Sanal sohbetin başlangıcı.

Chat Sohbet Odaları

İlk duyulmaya başlandığı yıllardaki neslin neredeyse tamamına bilgisayarları sevdiren sohbet siteleri.
Bir çoğumuzun klavyeyi dahi iyi kullanmamıza vesile olan yine sohbet odaları. Öyle ki daha hızlı yazabilmek adına saatlerimizi geçirirdik bilgisayarlar başında. En hızlı yazan olabilmek için. Sohbet ettiğimiz kişiyle daha çok konuşabilmek için. Eğer oyun oynuyorsak hızımızla ilk cevap veren biz olalım diye. Bu şekilde kim bilir kaç yüz saatimi bilgisayar başında geçirdik. Sohbet odalarında daha fazla kalabilmek daha çok vakit geçirebilmek için.

Sanal sohbet

Daha çok kişiyle tanışmak bizlere daha çok heyecan ve mutluluk yaşattırdı. Bundan mahrum olmamak için daha çok zamanı feda etmekten geri durmadık. Belki de bu fedakarlıktan olsa gerektir ki gerçek dostluklarımız oldu. Güzel aşklar yaşandı. Chat Sohbet Odaları işte bu yüzden eskiye nazaran çok popüler olsa da eskisi kadar kıymetli mi tartışılır. Zira eskiden yaşanan dostluklar aşklar ilişkiler şimdilerde maalesef bulunamıyor. Yaşanan onca güzel duygular şimdilerde ki sohbet odalarında sadece dilden dile dolaşan hikayeler olarak kaldı.

Eskiden yaşanan imkansızlıklar dolayısıyla seçenekler sınırlıydı. Bu sınırlamalar birbirimize kenetlenmemizi sağlayan sebeplerdi. O yüzden sohbet odaları, sohbet siteleri vazgeçilmezimizdi. Kalıcı olduğumuz sohbet sitelerindeki sohbetimiz de bizlere sağlam dostluklar güzel ilişkiler getirdi. Bu güzellikler ile sarsılmaz arkadaşlıklar yaşandı. En büyük aşklar dahi yine sohbet sitelerinde yaşandı.

Evlilik Sitesi


Yaşanan onca olumsuzluğa rağmen, sohbet sitelerinde güzel şeylerde yaşanmıyor değil. Sanal sohbet sitelerinde tanışıp anlaşan onlarca çiftlerde var. Bunlardan bazıları aşklarını öyle tutkuyla yaşadılar ki. Sonrasında evlilikle taçlandıranlar dahi oldu. Şuan bile sohbet sitelerinde halen bulamadığı büyük aşkı arayan yüzlerce hatta binlerce insan bulunmakta. Ama eskisi kadar güven vermeyen sohbet odaları ne yazık ki insanlarda ön yargı oluşturmuş durumda. Hele de mobil sohbet sitelerini kullananların rahatlığı ve umursamazlığı korkutucu boyutta.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?