Chat ortami

Chat Ortami

Chat ortami

Eğer şuan bu yazıyı okuyorsanız, kesinlikle nerede olduğunuzu bildiğinize göre, chatin ne olduğunu açıklamam gereksiz ve anlamsız olacaktır. O yüzden hemen konuya girerek, sizlere sitemizin ve içeriğinin detaylarını paylaşmak ve dilim döndüğünce farkımızı anlatmak istiyorum. Çünkü hepinizin bildiği üzere, onlarca hatta yüzlerce belki de binlerce sohbet siteleri bulunmakta. Bunlar arasında tercihte bulunmak ve tamda düşündüğünüz gibi bir yer bulmak pek kolay olmuyor. İşte o yüzden sizlere sitemizin ve sohbet odalarımızın özelliklerin anlatarak işinizi kolaylaştırmak istiyorum ki umarım başarabilirim.

Sohbet Odaları

Her insanın, bu tür sitelerden beklentisi aynı değildir ki bu gerçeği göz ardı etmeden yolumuza devam etmenin çarelerini arıyoruz. Zira bazı insanlar sadece seviyeli sohbet ararken bazıları ise tam aksine farklı hatta art niyet peşinde olabiliyor. İşte bu yüzden bunlar arasında seçim yaparak düzeyli bir site olmanın çabası içindeyiz. Kimsenin bir başkasına saygı duymadığı argo ve küfür içerikli cümlelerin konuşuldu, hatta bel altı sohbetlerin yapıldığı bir site olmak istemiyoruz. Bunun içinde ciddi manada çok büyük bir emek sarf ediyoruz. Belki bu ayrıcalıklı seçimler peşinde koşmasaydık şuan sitemiz olduğundan daha popüler olabilirdi. Ama olacaksa dürüst ve seviyeli bir yer olsun varsın az kişi olalım mantığıyla hareket ediyor ve bu uğurda çabalıyoruz.

Seviyeli Sohbet Siteleri

Bu isim altında kurulan yüzlerce site var. Hatta neredeyse kurulan her site bu ortamı vad edeceğini buyurur. Çünkü insanların çoğunluğu böyle bir yerde güvende olacağını ve saygılı bir chat ortaminda bulunacağını hayal ederek seçim yapar. Ama ne yazık ki bu tür istek ve davetlerle kurulan sitelerin çoğu bir süre sonra bu özelliklerini kaybederek çoğunluğa bakar hale geliyorlar.
Sitelerin girişlerini kontrol etme, yada girişte insanlara hangi niyetle girdiğini sorabilme imkanımız yok. Ama girenlerin kurdukları cümlelere ve ettikleri sohbetlere daima dikkat ediyoruz. Başkalarını rahatsız edici şekilde kötü konuşan, yada cinsel içerikli sohbetler peşinde koşan insanları sohbet odalarımızdan hemen uzaklaştırarak düzeni sağlamaya ve seviyeyi korumaya çabalıyoruz. Bu konuda bizlere anlayış göstereceğinizi, saygı sınırlarını aşan sohbetlere giren insanları bizlere bildirerek yardımcı olacağınızı arzu ediyoruz. Ve bazen ansızın kötü kelimeler yazıp kaçanlara yetişemeyişimizi de anlayışla karşılayacağınızı umut ediyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?