Chat Odaları

Chat Odaları

Chat Odaları

Bilindiği gibi yıllardır var olan bir sektör. Bu yüzden daima bilinir ve akılda kalınır. İşte bu sebeple bir çok sohbet sitesi Chat siteleri ya da chat odaları diye ekler sayfalarına.
Bilgisayarların çokça kullanılmaya başlandığı ve internete ulaşımın mümkün olduğu ilk anlardan beri vardır Chat odaları. Tabi eskiden bu kadar rahat ve kolay değildi. Zira bilgisayar büyük bir lüks ve ayrıcalıktı. Her mahallede ancak bir ya da iki evde bulunurdu bilgisayar. Çünkü çok aşırı pahalıydılar. İnternette şimdiki gibi her sokakta bulunmazdı. Telekom şirketleri sadece belli sokaklarda bulundururlardı interneti.

Mobil Sohbet Siteleri

Öyle zor geçen nice günlerden sonra bugün ki durumlara bakalım bir de. Evde internetin olmasına dahi gerek olmayan günümüzde mobil seçenek en cazip olanı. Gsm operatörlerinin sunduğu internet paketleri işimizi baya kolaylaştırıyor. Tabi bu seçenekler Chat odalarına mobil sohbet seçeneğini mecburi kıldı. Bir çok sohbet sitesi bu durumdan uzak kalmadı. Sohbetin olmazsa olmazlarından biridir artık mobil sohbet seçeneği. Zira artık herkesin elinde birer akıllı cihaz bulunmakta. Bunu fırsata dönüştüren bir çok sektör gibi, sohbet siteleri de bundan uzak kalmadı.

Chat Odaları

Tabi girişlerin çok yüksek sayıda olması, beraberinde bir çok sorunu da doğurdu. Eskiden sadece sayılı insanların girebildiği Chat odalarına giren kişi sayısı artınca, sıkıntılarda arttı. En basitinden, giren kişi sayısı artan sohbet sitelerinde kalite oldukça düştü. Saygı ve sevgi önemsenmez oldu. Kaliteli sohbet siteleri çoğalan ilgi karşısında azalan en büyük değer oldu. İnsanlar birazcık stresten uzak kalıp kafalarını dinlemek isterken daha bir dertlenir oldular. Sadece sohbet için gelenleri rahatsız eden kişi sayısı oldukça arttı.

Sohbet

Önceleri insanlar takıldıkları sohbet sitelerinin isimlerini akıllarında tutarlardı. Çünkü o kadar kıymetli ve değerliydi. Oysa şimdi.. İnsanlar istedikleri an Google sayfasına girerek sohbet siteleri ya da mobil sohbet diye arattırarak giriş yapıyorlar. Diledikleri an, buldukları arama sonuçlarından istediğine tıklayarak yeni bir sohbet sitesine giriş yapabiliyorlar. Eskiden insanlar bağlı bulundukları chat odalarına gerçekten sadıktılar. Oysa şimdilerde öyle bir şeyden eser yok. Girilebilecek chat odaları sayısının artmış olması, insanlardaki vefa duygusunu yok etmiş olmalı. Ki bu yüzden artık sohbet sitelerinin çoğu yeterince kalıcı olamıyor.

Sohbetim

Belkide tüm bunların farkına vardığımız için, sitemizin ismini özellikle SohbetimSen yaptık. Burayı kendinizin bilin diye. Zira gerçekten buraya gelen herkesin burayı sahiplenecek kadar rahat hissetmesi önceliklerimiz arasında. Ancak kendinizin görür ve sahiplenirseniz bir şeyler yapabileceğimizin farkında olarak başladık bu işte. Bunun farkında olmak bizi, bencillikten ve ukalalık yapmaktan koruyan en büyük sebebimiz. Neticede, burayı kuran ve yöneten bizler olmuş olsakta, burayı yükseltecek ve kıymetli bir yer yapacak olan yine sizlersiniz. İçinde her şehir ve ülkeden insanların olmadığı bir Sohbet Sitesi neye benzer ki ? Sohbet sitelerini anlamlı kılan, sohbet odalarında sohbet eden sizlersiniz. Bu umut ve düşünceyle başladığımız bu yolda sizleri de SohbetimSen de görmek bizleri mutlu edecektir.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?