Bedava Chat

Bedava Sohbet

Bedava Chat bilindiği gibi yıllardır sanal alemde olan bir bölüm. İnsanlar yeni birilerini tanımak, ve sohbet etmek için daima buralarda bulunurlar. Bu şekilde başlayan bu ilgi yıllar geçtikçe ciddi bir tutkuya dönüştü. Öyle ki reel hayattan daha fazla buralarda zaman geçiren bir nesil türedi. Her geçen gün arkadaşlıklar, dostluklar hatta aşklar bile sohbet odalarında yaşanılır oldu. Bunun neticesinde, ücretli olan sohbet siteleri de türedi. Ama her şeye rağmen bedava chat ya da bir diğer ismi ile bedava sohbet birincilik bayrağını kimseye teslim etmedi.

Bedava Chat

Yıllardır sanal dünyada bulunan bir çok insan bu chat sitelerinin başlangıç serüvenini az çok bilir. Gel gelelim günümüzde artık eskisine oranla sayısı sayılamayacak kadar çok olan sohbet siteleri kuruldu. Önceleri var olan sohbet odalarının hemen hepsinin ismi bilinirdi. Çünkü sayıları azdı. Oysa şimdi, sayamayacağınız hatta ismini dahi duymadığınız onlarca yeni sohbet siteleri var.

Ücretsiz Sohbet

Sohbet denilince akla bir çok farklı şey geliyor olabilir. Ama sanal alemde sohbet kelimesi kullanılırsa, çağrıştırılan şey bellidir. Zira sanal dünyada Sohbet demek, tanımadığınız yeni birileriyle tanışmamızı sağlayan chat odaları demektir. Eskiden ücretsiz sohbet sağlayan bu siteler yazışma temeli üzerine kurulmuşlardır. Oysa günümüzde artık kameralı sohbet siteleri adı altında pek çok site kuruldu. Bunların evvelki Sohbet sitelerinden farkı, görüntülü sohbet ve sesli sohbet imkanını aynı anda sunuyor olabilmeleridir. SohbetimSen olarak sadece yazışmaya dayalı bir sohbet sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Görüntülü sohbet siteleri belki çok daha farklı bir platform ama yine de baya bir kullanıcı kitlesi olduğu göz ardı edilemez.

Mobil Sohbet Siteleri

Sesli sohbet ve görüntülü sohbet ya da kameralı sohbet sürekli gelişirken eksik durmayan bir diğer bölüm Mobil Sohbet. Hangi bölümde ve ihtiyaçta hizmet verirsen ver. Mobil sohbet bu işin olmazsa olmazıdır artık. Zira eskiden insanlar saatler boyu bilgisayar başında dura bilirlerdi. Oysa şimdilerde herkesin cebinde taşıdığı akıllı cihazlar varken bu mümkün değil. Hiç kimse saatlerini yine bilgisayar başında geçirmek istemeyecektir. Akıllı cihazlarla istediği an sohbet sitelerine bağlanmak isteyecektir. İşte bu yüzden Mobil sohbet seçeneğini barındıran sohbet siteleri diğerlerinden çok daha iyi olacaktır.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Sohbet Bu

Sohbet Burada. Evet aradığınız özlemini çektiğiniz, O eski tadında ...

SohbetimSen Yeniden Sizlerle

SohbetimSen ailesi olarak yeniden aranıza dönmüş olmanın mutluluğunu en ...

Sohbet odalari

Sohbet odalari Sanal alemin daimi kullanıcıların vazgeçemedi sohbet ve ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?