Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri bildiğiniz ve hiç bir ücret ödemeden girip sohbet ettiğiniz sitelerdir aslında. Hani üye olsanız bile mesaj göndermek için, yada diğer üyelerin profil bilgilerine bakmak için gold, platin gibi üyelik seçenekleri sunan sitelerden çok farklı site burası. Dilediğiniz insana mesaj yazabilme ve kendisiyle konuşabildiğiniz sohbet odalarımızda her şey tamamen ücretsiz ve doğal. Buna karşılık sizden tek istediğimiz ise, kurallara uymanız ve başkalarını rahatsız edecek şekilde kötü ve cinsel içerikli konuşmamanız. Gerisi ise zaten sizin ve konuşmak istediğiniz muhatabınızın bileceği bir konu.

Bedava Chat Siteleri

Sohbet siteleri oldu olası hep insanlar tarafından sıkça uğranılan bir yer oldu. Bu şekilde bu odalarda tanışan onlarca hatta yüzlerce insanlar var. Bazıları tanıştıkları insanlarla samimiyetlerini ilerletip reel hayata da aktardılar. Bazıları ise sadece sanal ile sınırlı kaldı. Ama her şeye rağmen buralara para ödemek çok saçma. İşte bu yüzden ücretsiz chat, ücretsiz sohbet sizler için çok büyük bir alternatif olsa gerek. Düşünsenize para ödediğinizi ama karşılığını alamadığınızı ? Yada aradığınızı bulamadığınızı. Nitekim herkesle anlaşmak mümkün olmuyor. Yada her tanıştığınız insanı da sevmek pek mümkün olmuyor. İşte bu yüzden bu riskler varken sohbet sitelerine para ödemek hiç mantıklı ve anlamlı gelmiyor.

Sohbet Odaları

Aslında bazen bazı şeyler tamamen kendiliğinden gerçekleşir. Hiç beklemediğiniz anda. O yüzden sadece sohbet etmek size beklediğinizi bir gün sunacaktır. İlle de bir şeyler beklemek sizleri yanlış yollara sürükleyebilir. Geleceği planlayarak yaşamak yerine, anın tadını almalı, sohbet etmenin zevkini çıkarmalısınız. Sonrasında her şey zaten kendiliğinden olacaktır. Belki çok iyi bir arkadaş, belki dost, belki de sevgili. Kim bilir. İşte bu yüzden bunu ücret ödeyerek değil sadece zevk için yapınca anlam kazanır diye düşünüyorum.
Sohbet her insan için kaçınılmaz bir istektir ve bunu daima ister. Bazen biriken dertlerini anlatmak, bazen sıkıntılarını paylaşmak, bazen de sadece gülmek için. İşte tüm bu günlük hayattaki duyguları yaşamak için bir de para ödemek çok mantıksız değil mi ? Bu hizmeti sizlere bedava sunan SohbetimSen varken hele de ?

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Bedava sohbet

ÜCRETSİZ BEDAVA SOHBET Bedava sohbet sitelerinden ücretsiz olan ...

Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet Sitesi SohbetimSen kısa bir aradan sonra yine sizin için ...

sohpet

Sohpet yani bilinen gerçek yazılışıyla sohbet. Hani olurya bazen ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?